Denizli SEO

Eğer sizlerde siteleriniz Google amca tarafından sevilsin istiyorsanız, google arama motorunda daha üst sıralara çıkmak, daha fazla ziyaretçi çekmek ve daha fazla müşteri kazanmak istiyorsanız siteniz ve anahtar kelimeleriniz için mükemmel optimizasyonlar sunmaya hazırız.

Kaliteli site içi içerik-makale yazımları, tanıtım yazıları, backlink edinimi, imleme, facebook ve twitter tanıtım, video tanıtım, anahtar kelime seçimi, google reklamları(adwords) ve site ziyaretçi takibi ve analizi konularında uzman hizmet.

SEO Paketlerimiz;

Denizli SEO ve Denizli web tasarım alanında ilk akla gelenler arasında yer alan profesyonel ekibimiz ile tasarım, SEO, içerik geliştirme, sosyal medya, kampanya, google reklamları, facebook reklamları ve googleda yükselme konularında hizmetinizdeyiz.

 Denizli SEO Çalışmaları

Artık bir web siteniz var yada eskiden beri var ama artık aktif kullanmak istiyorsanız Denizli SEO çalışmaları ile işletmenizi, google’da yapılan aramalarda ilk sayfada çıkmak için yanıp tutuşuyorsunuz.

Google amca artık herkesin bir de ustaya danışalım dediği, internetin kuşkusuz en büyük fenomeni. Peki sizler bu fenomenin arama sonuçlarında ilk sayfada hatta ilk sıralarda yer alarak bu faydadan istifade edebiliyor musunuz? Google üzerinde arama yapan kullanıcıların %93 küsurunun sadece ilk sayfada çıkan 10 sonucu tıkladığını biliyor musunuz?

Bir web sitesi site isminde elbette google da çıkar. Genellikle yerel seo çalışması önerdiğimiz Denizli işletmelerinde karşılaştığımız cevap, biz zaten google da çıkıyoruz şeklinde. Peki nasıl dediğimizde, atıyorum abc doğalgaz firması, abc doğalgaz yazıyor ve ilk sayfada çıkıyor doğrudur. Ama peki sizin potansiyel müşterileriniz sizi bu şekilde, yani web sitesi isminiz ile mi aratır? elbette hayır.

Üstteki örnekteki abc doğalgaz işletmesi için Denizlide belki 200’den fazla aynı sektörde firma var. Ve birçoğunun sitesi var olmayanlarda yerel firma rehberlerinde falan kayıtlı. Bu işletmemizin potansiyel müşterileri muhtemelen “Denizli doğalgaz” “Denizli kombi” “Enerya yetkili firma” vb. kelime öbekleri ile arama yapacaktır. Peki bu örneğin Denizli doğalgaz aramasında kaçıncı sırada çıkıyorsunuz? yada başka işletme olarak denizli diş hekimi, denizli bebek mağazası, denizli en iyi kafe vb. işletmenizin ve web sayfanızın alakalı olduğu kelimelerde ne kadar google da varsınız?

İşte bizler Denizli SEO hizmeti sunarken, yaptığımız şey aslında sizin sitenizi ziyaret ederek potansiyel müşteriniz olabilecek, ürün veya hizmetinizi satın alabilecek yerel kişileri hedefleyen çalışmalar yapmak. Siteniz veya işiniz ile ilgili yapılan aramaları taramak, bu aramalarda yerel seo çalışması ile üst sıralara çıkmanızı sağlamak.

Denizli SEO ile neler yapıyoruz?

Sizleri öncelikle web sitenizin içerik olarak dolduruyoruz. Aynı zamanda görsel olarak, sitenizi ziyaret edeceklerin kolay ve keyifli olarak gezebileceği hale getiriyoruz. Mobil uyumluluk elbette çok önemli. Google, yandex ve bing yerel haritalara kaydediyoruz. Yerel firma rehberlerine kaydettirip, hakkınızda yerel haber siteleri ve bloglarda tanıtım yazısı yayınlıyoruz.

Kategorinizde yer alan genel ve yerel sitelerden backlink ve tanıtım yazısı sağlıyoruz. SEO uyumlu özgün içerikli makaleler hazırlıyoruz. Facebook sayfanızı aktif hale getirip, tüm sosyal ağlarda olmanızı sağlıyoruz. Google ve facebook reklamları ile sitenizi destekliyoruz. Ortaklaşa belirlediğimiz anahtar kelimelerde ilk sayfaya sizi taşıyoruz.

Sizlere de Denizli SEO ile hedef kelimelerde ilk sayfada olmanın dayanılmaz cazibesini yaşamak kalıyor.

SEO ve e-ticaret alanında daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Contact Person WhatsApp İletişim